Klientu apkalpošana: 67322888 P-Pk 9:00-18.00, S, 9.00-14.00, Sv.-slēgts, Online pasūtījumi 00-24
     
 
Par mums
Laipni lūgti mūsu mājas lapā e-druka!

 

Mūsu uzņēmumam SIA ''Areatech" ir vairāk nekā 15 gadu pieredze digitālās drukas jomā. Esam izveidojuši vairākus klientu apkalpošanas un preču pasūtījumu interneta portālus www.merkeladruka.lv, www.e-druka.lv, www.opus.lv. 

Mūsu darbība ir saistīta ar drukas darbu veikšanu, kā lielformāta druka - plakāti (posteri), afišas, lielformātu fotogrāfijas, gleznu reprodukcijas, rasējumu druka, tehniskās dokumentācijas druka, vizītkaršu druka, fotogrāmatas, planšešu izgatavošanu, t-kreklu, krūzīšu un dažādu suvenīru apdruka, zīmogu, vizītkaršu izgatavošana. Kā arī strauju popularitāti iegūstošs dizaina produkts, foto uz kanvas(audekla). Tagad www.e-druka.lv mājas lapā ir iespējams izveidot diplomdarba (bakalaura, maģistra, promocijas, kvalifikācijas un citu darbu) iesiešanas un drukas pasūtījumu, kanvas izgatavošanu, fotogrāmatu izgatvošanas, kalendāru, t-kreklu un krūzīšu apdrukas pasūtījumu.

Lieliska klientu apkalpošana un apmierinātība ir garantēta visiem mūsu klientiem, kuri pasūtīs foto kanvas, kalendārus, fotogrāmatas un diplomdarba (bakalaura, maģistra, kvalifikācijas, promocijas u.c.) iesiešanu mūsu online portālā e-druka.

Tāpēc mēs strādājam cītīgi, lai iegūtu un saglabātu klientu cieņu. Mēs esam lepni par to, ko mēs darām un kā mēs to darām. 

Mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes materiālus foto kanvas drukai. Kanvas auduma apdruka tiek veikta ar augstas kvalitātes ūdens izturīgām tintēm, ar jaunākās paaudzes digitalās drukas tintes printeriem. Tas ir iemesls, kāpēc mūsu kanvām kvalitāte saglabāsies daudzus gadus, tikpat labi, kā dienā, kad foto kanvas tika izdrukātas.

Mūsu kolektīvs novēl veiksmīgas ideju realizācijas mūsu e-druka mājas lapā.

 
                                                                                              
                                                                                                        Jūsu e-druka
!