Klientu apkalpošana: 67322888 P-Pk 9:00-18.00, S, 9.00-14.00, Sv.-slēgts, Online pasūtījumi 00-24
     
 
Piegādes un apmaksas veidi

Šeit ir apskatāmi e-druka.lv lietošanas noteikumi un distances līgums
 
Izgatavošanas termiņi:

Izgatavošanas laiks - laiks no pasūtījuma apmaksas un apstiprināšanas brīža līdz brīdim, kad produkts (kanva, fotogrāmata, kalendārs un citi mūsu produkti) ir saņemams E-druka.lv birojā vai nosūtīts ar "Latvijas pasts'' vai ''Expresspasts'' starpniecību.

Standarta izgatavošanas laiks: Līdz 3 darba dienām.(Pirms Ziemassvētkiem izgatavošanas laiks var būt ilgāks - līdz 5 darba dienām)
 
Ekspress izgatavošanas laiks: 24 stundas no pasūtījuma apmaksas brīža (+10.00 EUR pie produkta cenas).

 
Piegāde:

Savu pasūtījumu Jūs variet saņemt atnākot uz mūsu veikalu vai ar piegādi uz jūsu norādīto adresi:

  •  E-druka.lv  biroja Merķeļa ielā 13, Rīgā darba laikā bez papildus maksas.

  • Ar ‘’Latvijas pasts’’ piegādi - 4,50 Eiro par sūtījumu, sūtījuma maksa tiks pieskaitīta pie jūsu pasūtītā produkta cenas, piegāde pieejama visā Latvijas teritorijā (Piegādes laiks 1-4 darba dienas no pasūtījuma izgatavošanas dienas).
Lūdzu norādiet precīzu jūsu piegādes adresi, jūsu dzīvesvietas adresi!  • Ar “Expresspasts” piegādi- 7,00 Eiro par sūtījumu, sūtījuma maksa tiks pieskaitīta pie jūsu pasūtītā produkta cenas, pieejams visā Latvijā (Piegādes laiks nākošā darba diena līdz plkst 16.00 no pasūtījuma izgatavošanas dienas).
Lūdzu norādiet precīzu jūsu piegādes adresi, jūsu dzīvesvietas adresi!
 
  Apmaksāt pasūtījumu Jūs variet ar bankas norēķinu kartēm:

   


 
vai apmaksājot pasūtījuma rēķinu ar internetbankas starpniecību, pārskaitot naudu uz mūsu Swedbank kontu. Rekvizīti šeit