Klientu apkalpošana: 67322888 P-Pk 9:00-18.00, S, 9.00-14.00, Sv.-slēgts, Online pasūtījumi 00-24
     
 
Izgatavošanas laiks

Pasūtījuma izgatavošanas laiks katrai produktu grupai var atšķirties.

Pasūtījuma izpilde sāksies no tā brīža, kad nauda par pasūtījumu būs ieskaitīta e-druka kontā.

Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, lūdzu, norādiet sadaļā maksājuma mērķis pasūtījuma rēķina numuru. Bet, lai mēs uzsāktu ātrāku Jūsu pasūtītā produkta ražošanu, jums ir iespēja norēķināties ar bankas norēķinu karti VISA, MASTERCARD, MAESTRO izmantojot First Data Latvija norēķinu moduli.  Lai Jums būtu droša norēķināšanās ar bankas norēķinu karti, obligāti reģistrējiet to 3D Secure sistēmā.

3D Secure sistēma nodrošina to, ka darījumā piedalās īstās personas - gan Jūs kā pircējs, gan tirgotājs kā pakalpojuma sniedzējs -, tādējādi tiek novērsts krāpšanas risks.


Ja apmaksa par pasūtījumu e-drukas kontā parādās līdz plkst. 13.00, tad šī diena tiek uzskatīta par pirmo dienu, ja pēc 13.00 - tad par pasūtījuma izpildes pirmo dienu tiks uzskatīta nākamā diena.

  1. Fotogrāmatu izgatavošanas laiks līdz 5 darba dienām no apmaksas saņemšanas brīža.

Pasūtījuma izpildes laiks var mainīties atkarībā no saņemto pasūtījumu apjoma. Par tā izpildes laiku, lūdzu, sazinieties ar mums.

  1. Kanvu (canvas), kalendāru, krūzīšu, t-kreklu izgatavošanas laiks ir līdz 5 darba dienām no apmaksas saņemšanas brīža.
    Pasūtījuma laiks var mainīties atkarībā no saņemto pasūtījumu apjoma.

Ja Jūs kanvas saņemšanai izmantosiet piegādes uzņēmuma pakalpojumu, tad, lai uzzinātu kopējo pasūtījuma izpildes laiku, Jums pie izgatavošanas laika ir jāpieskaita piegādes laiks.

  • Diplomdarba, bakalaura darba, maģistra darba, kvalifikācijas darba, promocijas darba iesiešanas un drukas laiks ir līdz 3 stundām darba dienās no plkst 9.00 - 18.00 no pasūtījuma apmaksas brīža, ja pasūtījums ir iesniegts pēc plkst 18.00 izgatavošanas laiks ir nākošā darba diena no plkst 9.00-12.00.
  • Šeit ir apskatāmi e-druka.lv lietošanas noteikumi un distances līgums