Klientu apkalpošana: 67322888 P-Pk 9:00-18.00, S, 9.00-14.00, Sv.-slēgts, Online pasūtījumi 00-24
     
 
Kā izveidot pasūtījumu?
 
  1. Fotogrāmatas, t-kreklu, krūzīšu un kalendāru pasūtīšana
Lai pasūtītu jūsu veidoto fotogrāmatu, t-kreklu, krūzīti un kalendāru, jums ir jāveic programmas instalācija. Programmas instalācijas instrukcija zemāk:

1. Klikšķiniet uz "Programmas lejuplāde", atvērsies instalācijas logs, spiežat ''Save File".
 

 
2. Spiežat pogu ''Next" un norādiet kur saglabāsiet programmas failu.
 
   

3. Tālak atkal spiežat pogu "Next" un atzīmējat ar ķeksi, lai programmas ikonu saglabātu uz datora desktop un spiežam pogu "Next".

 

 
4. Spiežam pogu "Install" un instalējam programmu:
 

 
5.  Ieliekam ķeksi "Launch mpPhotobook2" un spiežat pogu "Finish", tad atvērsies fotogrāmatu, t-kreklu, krūzīšu veidošanas programma".
 

 
6. Sāciet fotogrāmatu, t-kreklu, krūzīšu un kalendāru veidošanu:
 
 
  • Foto uz kanvas auduma - Jūsu foto druka uz kanvas auduma

Jūs meklējat interesantu veidu, kā attēlot fotogrāfiju? 
Foto kanvas būs tas, kas Jums sniegs prieku. Lai saņemtu  savas fotogrāfijas izdruku uz kanvas auduma (canvas), jums jāveic tikai 3 vienkārši soļi – jāizvēlas kanvas izmērs, jānorāda malas veids, kas tiks aplocīts ap rāmi, kā arī jāielādē sava fotogrāfija mūsu mājas lapā. Noslēgumā veiciet pasūtījumu.
Mēs Jūsu foto izdrukāsim uz kanvas auduma un uzstiepsim uz speciāla priedes koka kanvas apakšrāmja (ķīļrāmja).


Kā izveidot kanvu:
 
  • Solis 1 - Izvēlaties kanvas izmēru, kas vislabāk derēs Jūsu interjerā
  • Solis 2 - Augšuplādējiet foto un izvēlieties malas veidu, kas tiks aplocīts apakšrāmim, pievienojiet izveidoto produktu iepirkumu grozam.
  • Solis 3 - Izvēlaties piegādes veidu un veicat pasūtījumu, Bet, ja Jūs neesat vēl reģistrējušies, Jums tas būs jāizdara, lai pilnībā noformētu pasūtījumu.


Kad pasūtījums būs veikts, tas tiks reģistrēts mūsu sistēmā un izsūtīts rēķins. Pēc tā apmaksas mēs nekavējoties uzsāksim pasūtījuma izpildi. Bet, lai mēs uzsāktu ātrāku Jūsu pasūtītā produkta ražošanu, jums ir iespēja norēķināties ar bankas norēķinu karti, izmantojot First Data Latvija norēķinu moduli. Lai Jums būtu droša norēķināšanās ar bankas norēķinu karti, obligāti reģistrējiet to 3D Secure sistēmā. Pasūtījumu izpildīsim 4 darba dienu laikā, mēs Jūs informēsim, kad tas būs gatavs.
 
  • Diplomdarba, bakalaura, maģistra u.c. darbu izveide.

Jūs nekad neesat veidojuši diplomdarba, bakalaura darba, maģistra darba u.c. darbu pasūtījumu mūsu mājas lapā e-druka.lv.

Neuztraucieties, mēs esam izveidojuši vienkāršu diplomdarbu pasūtīšanas konstruktoru.

Ejiet uz sadaļu Iesiet diplomdarbu, aizpildiet visus nepieciešamos Jūsu diplomdarba noformēšanai paredzētos  uzstādījumus.

Pievienojiet grozam. Veicat pasūtījumu.

Lai Jūsu pasūtījumu mēs izpildītu, jums tas ir jāapmaksā. Apmaksāt varat ar bankas pārskaitījumu vai bankas norēķinu kartēm. Lai pasūtījumu mēs varētu izpildīt ātrāk, iesakam norēķināties ar bankas norēķinu karti. Reģistrējiet karti 3D Secure sistēmā, to var veikt Jūsu internetbankā.