Klientu apkalpošana: 67322888 P-Pk 9:00-18.00, S, 9.00-14.00, Sv.-slēgts, Online pasūtījumi 00-24
     
 
Kalendārs veidojams programmā
  1. Kalendāri bieži vien tiek pasniegti kā dāvana svētkos vai gadu mijā - kā uzticības žests, kas apliecināts ar laiku.

  2. Ar e-druka kalendāru konstruktoru/programmu Jūs varēsiet izveidot 4 dažādu dizainu A3 sienas kalendārus un 2 dažādu dizainu galda kalendārus 53 lapu nedēļu kalendārus un 12mēnešu kalendāru.
    Programmas lejuplādes saite pieejama zemāk!

     

  3. Kalendārus drukājam kvalitatīvā krāsu digitālajā drukā.

Pāršķirams A3 formāta 12 mēnešu sienas kalendārs ar 4 dažādiem maketiem un ar iespēju pievienot  pirmo lapu kā foto vāku.

Kalendāru drukājam uz augstas kvalitātes balta papīra Canon High Grade 200g/m2.

Cena A3 kalendāram ar 13 lapām: 24.00€


 


_______________________________________________________________________________________

Pāršķirams 53 nedēļu A5 horizontāls galda kalendārs ar 2 dažādiem maketiem un priekšējo vāku. Jūs varat to izmantot arī kā nedēļas plānotāju. 

Kalendāra pamatne tiek veidota uz 300g/m2 bieza papīra.
Datumu bloks tiek drukāts uz 150g/m2 Offset papīra.


Cena A5 galda horizontālam kalendāram: 24.00€_____________________________________________________________________________________________

  1. Lai veiktu kalendāru izdrukas pasūtījumu jums ir jāspiež poga ''Programmas lejuplāde'' un jāveic fotogrāmatu, kalendāru veidošanas programmas lejuplāde uz sava datora (šo programmu var instalēt tikai Microsoft Windows datoros). Atveriet programmu, izvēlaties kalendāru sadaļu, izvēlaties kādu kalendāru veidosiet, spiediet pogu ''tālāk'', spiediet vēlreiz ''tālāk'', izvēlieties kādu kalendāra stilu veidosiet, atkal variet spiest pogu ''tālāk'', foto pievienosiet vēlāk, spiediet pogu ''ģenerēt'', tagad atvērsies tukšs kalendāru konstruktors. Velciet foto norādītajos laukos, izmantojiet bilžu rediģēšanas iespējas un papildus opcijas dizaina veidošanai. Kad esat visus kalendāra mēnešus izveidojuši, spiediet programmas grozu, pievienojaties savam e-drukas profilam un sekojot norādēm  nosūtiet savu kalendāru uz mājas lapas e-druka.lv profila grozu, ielogojaties savā profilā un grozā redzēsiet sagatavoto pasūtījumu, spiediet pogu ''veikt pasūtījumu'', apmaksājiet to. Pasūtījums tiks izpildīts tikai tad, kad tiks saņemta nauda uz mūsu uzņēmuma konta. 
  2. Kalendāru izgatavošanas laiks - līdz 3 darba dienām no rēķina apmaksas brīža.
  3. Programmas instalēšanas instrukciju skatieties šeit!
Programmas lejuplāde
Pasūtīt izveidoto kalendāru